Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

      2016 m. rugsėjo 28 diena

              

                                   

       

        

 

 

              

            

           Pradinis puslapis  Dokumentai  Nuorodos

                                                                        

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Komisijos

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Tyrimai ir ataskaitos

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 

 

 



Mokyklos mokytojai


Šiuo metu laisvų darbo vietų nėra.


 

 

Vardas, pavardė

Dalykas

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Pareigos

Telefonas

  1. 1.       

Vytautas Dubauskas

Biologija

Aukštasis

Mokytojas metodininkas,

II vadybinė kategorija

Direktorius

86 702 1605

  1. 2.       

Jolanta Urbanaitė

Lietuvių k.

Aukštasis

Mokytoja metodininkė,

III vadybinė kategorija

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

86 018 9718

  1. 3.       

Egidija Laurinavičienė

Vokiečių-anglų k.

Aukštasis

Mokytoja

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja

86 018 9752

  1. 4.       

Dainora Šulskė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštesnysis

Vyr. auklėtoja

Neformalaus ugdymo organizatorė

86 729 2775

  1. 5.       

Anankaitė Simona

Priešmokyklinis

ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

„Boružėlės“ ir „Gandriukų“ grupių auklėtoja 

 

  1. 6.       

Virginija Arlauskienė

matematika

Aukštasis

Mokytoja metodininkė

 

Matematikos  

mokytoja

 

  1. 7.       

Renata Baktytės

Ikimokyklinis ugdymas

Kūno kultūra

Aukštasis

Kūno kultūros mokytoja

Auklėtoja

„Voriuko“ grupės auklėtoja

Kūno kultūros mokytoja 

86 723 0709

  1. 8.       

Aistė Bendaravičiūtė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

 „Zylutės“ grupės auklėtoja

86 722 9647

  1. 9.       

Mantas Brazionis

Kūno kultūra

Aukštasis

Mokytojas

Kūno kultūros mokytojas  

 

  1. 10.     

Zita Eugenija Budanovienė

Spec. pedagogika

Aukštasis

Spec. pedagogė

metodininkė

 

Spec. pedagogė

86 777 8132

  1. 11.     

Neringa Dėdelienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

 „Pelėdžiuko“ grupės  auklėtoja

86 017 4612

  1. 12.     

Ina Dubauskienė

Pradinis ugdymas,

Informacinės technologijos

Aukštasis

Vyr. mokytoja

2a klasės  auklėtoja

86 017 4705

  1. 13.     

Ieva Dumbliauskaitė

Soc. pedagogika

Aukštasis

 

Mokytojo padėjėja

 

  1. 14.     

Džiuljeta Julija Ginevičienė

Muzika

Aukštasis

Vyr. mokytoja

 Muzikos mokytoja

86 702 9521

  1. 15.     

Rūta Glodenienė

Anglų k.

Aukštasis

Vyr. mokytoja

5a klasės auklėtoja 

86 018 9721

  1. 16.     

Justina Glodenytė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

„Bitutės“ grupės auklėtoja 

86 018 9723

  1. 17.     

Regina Goštautaitė

Priešmokyklinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. mokytoja

„Gandriuko“ grupės auklėtoja 

86 018 9617

  1. 18.     

Nijolė Grigalionienė

Biologija-fizika

Aukštasis

Vyr. mokytoja

 10a klasės auklėtoja

86 018 9597

  1. 19.     

Dalia Grigaliūnienė

Pradinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. mokytoja

3a klasės auklėtoja 

86 017 4689

  1. 20.     

Loreta Gudienė

Rusų k.- etika

Aukštasis

Vyr. mokytoja

Rusų kalbos  ir etikos mokytoja 

 

  1. 21.     

Valentinas Ivanauskas

Technologijos

Aukštesnysis

Vyr. mokytojas

Technologijų mokytojas 

 

  1. 22.     

Vitalija Jakštienė

Bibliotekininkystė

Aukštasis

 

Bibliotekos vedėja

86 722 9618

  1. 23.     

Audra Jakušovienė

Dorinis ugdymas (tikyba)

Aukštasis

Mokytoja

 Tikybos mokytoja

 

  1. 24.     

Ernesta Jankaitytė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

„Drugelio“ grupės auklėtoja 

86 018 9239

  1. 25.     

Gema Jasilionienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

 „Kregždutės“ grupės auklėtoja

86 729 2750

  1. 26.     

Rita Jurkšienė

Lietuvių k.

Aukštasis

Mokytoja metodininkė

6a klasės auklėtoja 

86 018 9157

  1. 27.     

Modesta Karaliūnaitė

Dailė, technologijos

Aukštasis

Mokytoja

Dailės ir technologijų mokytoja 

 

  1. 28.     

Vilma Kazlauskienė

Matematika

 

Aukštasis

Vyr. mokytoja

8a klasės mokytoja 

86 018 9643

  1. 29.     

Vilida Kvietkauskienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

„Skruzdėliuko“ grupės auklėtoja 

86 702 9546

  1. 30.     

Dalia Legenzovienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

„Žiogelio“ grupės auklėtoja 

86 018 9651

  1. 31.     

Gražina Lukošienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

„Stirniuko“ grupės auklėtoja 

86 729 2761

  1. 32.     

Jūratė Maciulevičienė

Lietuvių k.

Aukštasis

Vyr. mokytoja

7a klasės auklėtoja 

86 018 9639

  1. 33.     

Milda Martinaitienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

„Ežiuko“ grupės auklėtoja 

86 703 0109

  1. 34.     

Aušra Menčinskaitė

Dailė

Aukštasis

Mokytoja

Dailės mokytoja 

 

  1. 35.     

Loreta Milaikienė

Pradinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. mokytoja

4a klasės auklėtoja 

86 018 9610

  1. 36.     

Aušra Mikušauskienė

Bendroji medicina

Aukštesnysis

 

Bendruomenės slaugytoja

86 729 2890

  1. 37.     

Jūratė Moročkienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

„Voriuko“ grupės auklėtoja

86 777 8127

  1. 38.     

Ingrida Norbutienė

Pradinis

ugdymas

Aukštasis

Vyr. mokytoja

 1a klasės auklėtoja

86 722 8149

  1. 39.     

Aušra Pakašienė

Soc. pedagogika

Vidurinis

 

Mokytojo padėjėja

 

  1. 40.     

Aušra Petrokienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

 „Voverytės“ grupės auklėtoja

86 729 8745

  1. 41.     

Nijolė Pundzienė

Priešmokyklinis ugdymas

Aukštasis

Vyr. auklėtoja

 „Boružėlės“ grupės auklėtoja

86 456 9368

  1. 42.     

Jurita Raugevičienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

 „Kiškučio“  ir „Voverytės“ grupių auklėtoja

86 722 8978

  1. 43.     

Birutė Rimkūnienė

Socialinė pedagogė

Aukštasis

Socialinė pedagogė

Socialinė pedagogė

86 018 9093

  1. 44.     

Rima Samoškienė

Logopedė

Aukštasis

Logopedė

Logopedė

86 723 0445

  1. 45.     

Martynas Stasytis

Informacinės technologijos

Aukštasis

Mokytojas

IKT specialistas

86 723 0169

  1. 46.     

Ona Steponavičienė

Ikimokyklinis ugdymas

Aukštasis

Auklėtoja

„Voverytės“ grupės auklėtoja 

86 729 2751

  1. 47.     

Inga Tenikytė

Spec. pedagogika

Aukštasis

Spec. pedagogė

metodininkė

 

Jungtinės pradinės  klasės auklėtoja

86 017 4719

  1. 48.     

Dalė Urbšienė

Neformalus ugdymas

Aukštesnysis

SEDC auklėtoja

Socialinių įgūdžių formavimo auklėtoja 

86 848 4606

  1. 49.     

Augustė Vabalienė

Istorija

Aukštasis

Mokytoja

Istorijos mokytoja ir „Kregždutės“ grupės auklėtoja 

 

  1. 50.     

Rimantas Vaičekonis

Muzika

Aukštasis

Mokytojas

Muzikinių kolektyvo vadovas

 

  1. 51.     

Aldona Vėlyvienė

Geografija

Aukštasis

Mokytoja metodininkė

 9a klasės auklėtoja

86 018 9716

  1. 52.     

Virginija Virbaitienė

Chemija-žmogaus sauga

Aukštasis

Mokytoja metodininkė

 Chemijos ir žmogaus saugos mokytoja

 

 



Pradinis puslapis   Renginiai

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas