Slapukų nustatymai
Loading

Japoniško šokio flašmobas

Gegužės 14 d. 4a ir 4b klasių mokiniai kartu su šokio mokytoja Airūne dalyvavo jau ketvirtus metus Kauno Vienybės aikštėje vykstančiame japoniškame flašmobe. Renginio metu mokiniai energingai atliko du tradicinius šokius – „Tanabata Odori“ ir „Suka Dokkoi“.
Šių šokių tikslas – stiprinti bendrystę, skatinti draugiškumą, tarpusavio supratimą ir bendravimą. Smagi atmosfera, muzika ir bendras šokis suvienijo visus dalyvius bei dovanojo daug gerų emocijų.

Parašykite mums



* - Laukai privalomi.