Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
1a klasės mokinys Mikita Parkun Kauno miesto kūrybinių darbų konkurse „(R)evoliucija. Atgimstantys namai“ 1-2 klasių grupėje užėmė III vietą. Sveikiname ir didžiuojamės!
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.