Loading

Kauno kolegijos medijų technologijų katedra

Vasario 25d. 1b klasės mokiniai ir mokytoja Dovilė lankėsi Kauno kolegijos medijų technologijų katedroje, kur labai šiltai ir draugiškai pasitiko ir priėmė doc. Renata Gudaitienė. Mokiniai apsilankė kolegijos spaustuvėje, kur sužinojo ne tik, kaip atsiranda knygos, bet ir pamatė daug didelių, nematytų mašinų. Labai įdomu buvo pamatyti, kaip atsiranda spaudai ant marškinėlių, kaip išpjaunamos įvairios figūros. Ačiū nuostabiam Dėdei, kuris atlaikė pirmokų smalsumo ir pageidavimų laviną, ir kantriai pildė visus vaikų norus. Ne ką mažiau vaikų susidomėjimo sulaukė ir lazeriu pjaunanti mašina, kuri per keletą minučių išpjovė grakščias medines figūrėles.

Medijų technologijų katedroje animacinių filmukų pagalba, vaikai įtvirtino matematines sąvokas: taškas, tiesė, linija, kreivė. Aktyviai atsakinėjo į klausimus ir prisimindami matytus filmukus, panaudodami 'linijas', 'tašką' ir įvairias geometrines figūras kūrė savo pasakas.

Ačiū, Kauno kolegijos medijų technologijų katedros doc. Renatai Gudaitienei bei dėstytojams, už nuoširdumą, draugišką priėmimą ir dovanas. Vaikai grįžo pilni įspūdžių ir geriausių emocijų.

Parašykite mums* - Laukai privalomi.