Loading

AKCIJA „AŠ IR TU – ATSARGŪS, KAI SLIDU“

AKCIJA  „AŠ IR TU – ATSARGŪS, KAI SLIDU“

Gruodžio mėn. A. Stulginskio mokyklos 1-8 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Aš ir tu – atsargūs, kai slidu“. Akcijos tikslas - siekti pėsčiųjų ir vairuotojų saugumo: priminti apie pavojus, tykančius slidžiame kelyje, skatinti mokinių dalyvavimą formuojant savo ir šalia esančių saugaus elgesio įgūdžius.

Su mokiniais apie saugų eismą slidžiame kelyje diskutavo pareigūnai, mokytojai, o vaikai piešdami, spalvindami situacijų keliuose maketus, žaismingai priminė vairuotojams žiemos eisme atsiradusius pavojus. Mokiniai sveikino vairuotojus su Naujaisiais metais ir, žadėdami būti atsakingais eismo dalyviais, kvietė automobilininkus saugiai vairuoti transporto priemones, saugoti save ir kitus keliuose.

Prieš metus tokius sveikinimus vaikai, padedant pareigūnams ir Amsiui, vairuotojams teikė automobilių aikštelėse. Šiuolaikinei situacijai koreguojant veiklas, akcijos sprendimą rado VŠĮ „Būk saugus LT“ ir Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija „Transeksta“. Vairuotojams, sėkmingai praėjusiems automobilio techninės apžiūros patikrą, įteikti  gražūs ir prasmingi vaikų sveikinimai.

Parašykite mums* - Laukai privalomi.