Loading

Edukacinė STEAM išvyka

Edukacija vyko iš projekto "Kokybės krepšelis" lėšų.
Balandžio mėnesį mūsų mokyklos trečiokai su mokytojomis pradėjo ypatingai! Turėjo puikią, įspūdžių ir emocijų pilną išvyką.
Suplanavę mokslinę išvyką į Vilnių, pakeliui užsuko aplankyti ir Kernavę. Vaikams buvo labai smalsu sužinoti, ar tikrai tokie dideli kalnai stūkso, apie kuriuos skaitė lietuvių kalbos pamokose. Patikrinome. Tikrai didžiuliai piliakalniai milžinų supilti ???? Įsitikinę Kernavės piliakalnių tikrumu, patraukėme Vilniaus kryptimi, kur visų laukė įdomieji eksperimentai ir žaidimai su... UGNIMI!
Eksperimentų metu susijungė mūsų valstybės istorija, gamtos mokslai, chemijos eksperimentai į vieną visumą: mokiniai pasigamino Lietuvos trispalvę vėliavą kolbutėse ir prisiminė, kodėl būtent šios spalvos buvo pasirinktos mūsų vėliavoje.
Trečiokai išsiaiškino ar kietas anglies dioksidas (-80 C) pavojinga medžiaga, kaip su ja elgtis, prisiminė kur jo turi žmogus arba kur mokiniai jo jau ragavo?
Edukacijos metu vaikai patys savarankiškai eksperimentavo, susipažino ir išbandė įdomiuosius chemijos eksperimentus: išbandė kietą anglies dioksidą, laikė ugnį rankose. Juk jei išmanai mokslą gali net ugnį suvaldyti!

Parašykite mums* - Laukai privalomi.