Loading

Ekskursija į Birštoną

Gegužės 10d. - Pasaulinė orientavimosi sporto diena. Minėdami šią dieną mokytojai D.Grinienė (4b kl.) ir M. Brazionis (8a kl.) organizavo išvyką į Birštoną, kurios metu mokiniai dalyvavo orientavimosi žaidimuose.

Ketvirtokai ieškojo banginio paslėptų užrakintų dėžučių, paliktų įvairiausiose Birštono kurorto vietose. Tokiu žaidybiniu principu vaikai pažino Birštono kurortą, jo istoriją, sveikatinimo, turizmo objektus.

Aštuntokai komandomis, pagal duotas užuominas, turėjo atrasti Birštono objektus ar vietas. Dalyviai, gavę kūrybišką, loginę ar edukacinę užduotį, turėjo išsiaiškinti, koks tai Birštono kurorto objektas ar kurorto simbolis ir jį surasti. Žaidimą pabaigoje, teisingai atradusieji objektus ir atlikę užduotis buvo apdovnoti gardžiais prizais.

Po aktyvių ir smagių orientavimosi žaidimų visi drauge mokiniai vyko vieninteliais Pabaltijyje, ekologiškaisiais elektromobiliais. Lydimi kelionės vadovės, keliavo Birštono kurorto takais: Žvėrinčiaus mišku, Vytauto parku ir piliakalniu, Škėvonių kalnagūbriu su aukščiausiu Lietuvoje apžvalgos bokštu. Sustojus prie svarbiausių istorinių poilsio objektų, mokiniai buvo įtraukiami į praktines užduotis: ištvermės sportinis patikrinimas medžioklės vietose Žvėrinčiaus miške, kopimas į aukščiausią Lietuvos bokštą.

Mokiniai grįžo ne tik pavargę, bet ir pilni įspūdžių bei geros nuotaikos.

Parašykite mums* - Laukai privalomi.